Oferty towarzyskie

img

Dziewczyny posłusznie zareagowały na moje pytanie. To we mnie zebrało jeszcze większą ochotę na „sexa”! Patrząc na wysmukłe nogi Oli, które oplotły głowę M3 - poczułem takiego „powera”, jak nigdy w życiu!

Powiem tak - myślałem, że śnię! Nie mogąc opanować swojego wielkiego podniecenia, brutalnie złapałem ja w pół i nabiłem od tyłu. W tym samym momencie Ola podeszła od tyłu do M3 i zaczęła ją rozbierać.

Moja pała co rusz chował się w całości w jej ustach po same jaja. Jej język rozpoczął delikatny taniec na moim żołędzu. Odrywając swoje usta od moich, pochyliła się przede mną.

- Olu chyba ci to nie przeszkadza, że uwodzę ci męża? A następnie się do niej odezwała. - już zaczęliście, nie czekając na mnie!

Ile to trwało nie powiem, w takich momentach człowiek zatraca świadomość czasu. Nachylając się do mnie, schwyciła mnie za szyję i przycisnęła swoje usta do moich ust. Przemierzając po jej cipce palcami, wyczułem jej wilgotne ciepłe wargi i twardą nabrzmiałą łechtaczkę.

Nie wiem kiedy moja ręka zawędrowała w tym samym czasie na jej kolano. Ola widząc do czego zmierzam, wstała i ze stoickim spokojem odrzekła : - OK. to gdybym Ci zaproponował teraz abyśmy się kochali - wyraziłabyś zgodę prowokująco pociągnąłem temat.

- No wiesz ja, to może nie widzę problemu - ale Ola, ratowałem swoje ego samca! Okazało się, że M3 dość często tam bywała i opowiadał a nam swoje spostrzeżenia i przeżycia. Stała przed mną wysmukła, zgrabna z nogami „po samą szyję” dziewczyna.

Zobacz również:
  • Bardzo trudno znaleźć jest partnerkę która Bardzo trudno znaleźć jest partnerkę która
  • Grafolog to osoba która może pomóc rozwiązać nasze wątpliwości Grafolog to osoba która może pomóc rozwiązać nasze wątpliwości
  • Tani sex telefon Tani sex telefon
  • Jasne staje się też pochodzenie świętych Jasne staje się też pochodzenie świętych
  • Darmowe sex anonse Darmowe sex anonse