Jasne staje się też pochodzenie świętych

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
art

Jeśli praca jest dobrze wykonana, stajemy się arya, urodzeni po raz drugi, urodzeni z siebie samych. Nie wiadomo, kiedy powstały Wedy, uważa się, że są wieczne. Okazuje się, że liczba hymnów też jest kodem, który można odczytać.

Jasne staje się też pochodzenie świętych krów w hinduizmie. Mówiąc Wrytrze, warto wspomnieć, że stał się on później… biblijnym szatanem. Gdyby grawitacja była za słaba, napięcie powierzchniowe spowodowałoby skurczenie się wszechświata do zera.

Dla przetrwania młodego wszechświata najważniejsze były dwie przeciwstawne siły: grawitacja i napięcie powierzchniowe. Dusze ludzkie, Jego cząstki, jak iskry jednego, ponadczasowego Ognia rozlatują się w nieskończonej przestrzeni, w miarę zagęszczania się energii (materii) stopniowo przybierając coraz gęstsze ciała. Gdy ciemność niewiedzy skryła istotę prawdziwej, naturalnej religii - sanatana dharmy, uniemożliwiając bezpośredni kontakt ze Źródłem, TO stało się niezrozumiałym Bogiem, napawającym czcią, a w naszej kulturze wręcz bojaźnią.

Opisywana przez niego macierz jest stanem energetycznym rzeczywistości, na której rozpięty jest wymiar naszego istnienia. „U mnie słowo, więcej pieniądza stoi” - u mnie słowo droższe od pieniędzy”… na okazanie odpowiedzialności za to co wyrażają w swoich słowach… To także świetne ćwiczenie na przypomnienie części mowy.

New Year's Eve Printable Game - Dla podsumowania poprzedniego roku ta propozycja gry będzie najlepsza. Taka ekspertyza grafologiczna ma na celu stwierdzenie autentyczności przedstawionego podpisu. Do tego służy ekspertyza grafologiczna, która ma na celu zweryfikować czy podpis na określonym dokumencie należy do wskazanej osoby, czy też został podrobiony.

Mimo moich planow wczesniejszego pojscia spac, nie moglam przestac czytac. Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.